sobota, 17 marca 2012

2. Recenzja filmu ,,Królewna Śnieżka"

Na pierwszy post (zaraz po początkowym) idzie recenzja filmu. 
Z racji, że Mój Narzeczony wygrał darmowe zaproszenia do kina, wybraliśmy się wczoraj na film pt. ,,Królewna Śnieżka". W moim kinie zaczęli go emitować właśnie od wczoraj tj.16.03.

Źródło: filmweb.pl

Jakie wrażenia wywarł na Nas film?
Ogromne! Film ten został zrealizowany w rodzaju komedii. Nie zabrakło momentów pełnego śmiechu do łez. Julia Roberts zagrała wspaniale rolę Złej Królowej oraz Jej Odbicia. Siedmiu karłów-rabusiów opiekujących się Śnieżką i przygotowujących ją do walki ze Złą Królową rozbawiali widzów swoim zachowaniem i tekstami (np.,,Miłość jest wtedy, gdy komuś się rzuci ziemniaka").. Nie zabrakło również aspektu miłosnego, ponieważ pojawił się Książę, który zakochał się w Śnieżce, a o którego względy zabiegała Zła Królowa. 
Czy polecam? Oczywiście! Każdy może obejrzeć tą komedię. W sali kinowej siedzieli widzowie w każdym wieku: od małych dzieci aż po starsze osoby. 
Film jest wyświetlany z dubbingiem, także osoby nielubiące czytać napisów mogą bez obaw udać się na ten film.
Mam nadzieję, że moja recenzja pomogła Wam zdecydować czy obejrzeć tą komedię.

Pozdrawiam, Brzoskwinia. 3 komentarze:

 1. no po takiej recenzji z chęcią obejrzę :-)
  również dodałam bloga do obserwowanych :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Powoli zaczynam żałować, że nie poszłam na to do kina: w końcu w kinie zawsze wszytko się lepiej ogląda. Niemniej, przy najbliższej okazji chętnie obejrzę film, bo w wielu opiniach brzmi naprawdę zachęcająco :-)

  Zapraszam do siebie na recenzję również filmu o śnieże, tylko w troche bardziej mrocznej wersji bo "Królewna śnieżka i łowca" to już nei taki lajtowy filmik :-)
  http://parfois-je-vois.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń